Bezbolesna i bezpieczna depilacja laserowa lightsheer

Klinika medycyny estetycznej to miejsce odwiedzane głównie przez kobiety, które dbałość o swoją urodę stawiają na pierwszym miejscu. Szczególnie wiosną skóra potrzebuje regeneracji po zimie, więc kliniki medycyny estetycznej przeżywają duże oblężenie i zapotrzebowanie na zabiegi poprawiające urodę lub pielęgnujące ciało.

Jednym z zabiegów, który cieszy się popularnością wśród pań, które cenią sobie gładką skórę bez zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa lightsheer. Zabieg ten wykonywany jest w klinice medycyny estetycznej w celach estetycznych, a także w przypadku zmian chorobowych takich jak nadmierne owłosienie wywołane zaburzeniami hormonalnymi lub w przypadku leczenia stanów zapalnych skóry. Depilacja laserowa lightsheer to zabieg zapewniający trwałe i bezbolesne usuwanie włosków niemal na każdej części ciała. Zwykle depilację laserową lightsheer przeprowadza się na okolicach bikini, nogach, pośladkach, przedramionach, plecach, okolicach brody i wąsika.

Reklama: depilacja laserowa lightsheer Kraków – Sekrety Piękna

Na czym polega depilacja laserowa lightsheer? Zabieg polega na użyciu najnowocześniejszego lasera diodowego, które emituje wiązkę przenikającą do skóry na głębokość 2 mm. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla naszej skóry i nie ma żadnego negatywnego wpływu na organizm.Już po pierwszym zabiegu można zobaczyć efekty – skóra jest delikatniejsza, gładsza, włoski, które pozostały po pierwszej sesji są jaśniejsze i cieńsze. Ilość wykonywanych zabiegów na daną partię ciała to ok. 5-6 razy. Wówczas efekty działania lasera podczas depilacji laserowej lightsheer są bardzo zadowalające. Przed udaniem się do kliniki medycyny estetycznej na taki zabieg warto sprawdzić, jakie przeciwwskazania są co do przeprowadzania tych zabiegów.

Trzeba pamiętać, że nie każda kobieta może się poddać takiemu zabiegowi. Na pewno nie mogą z niego skorzystać kobiety będące w ciąży oraz kobiety karmiące, osoby posiadające choroby skóry. Nie można wykonywać zabiegu na partię skóry, na której znajduje się tatuaż, a także na świeżą opaleniznę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *