Biura i wnętrza użytkowe też mogą stać się salonami sztuki

Marzysz o pięknym i urządzonym nowocześnie biurze? Chcesz nadać mu odrobinę stylistyki i klimatu, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu? Jeżeli chcesz, by klienci odwiedzający Twoje biuro nie mogli się nadziwić temu jak doskonałe w swojej formie może być wnętrze użyteczności publicznej jest na to sposób. Banki i duże firmy inwestuję w dzieła sztuki, które jednocześnie stają się elementem dekoracyjnym i podkreślającym prestiż danego miejsca. Można wybrać obraz lub rzeźbę, czy instalację artystyczną taką jak ogromny zegar ścienny wykonany w niepowtarzalnym stylu.

duzy zegar scienny 05

Uwolnij przestrzeń biurową z doskonałymi projektami dekoracji ściennych i instalacji autorstwa Jarosława Kukowskiego. To duży zegar ścienny o niepowtarzalnej stylistyce, którego nie kupisz w żadnym sklepie sprzedającym wytwory produkcji masowej. To dzieło, które w swojej stylistyce i wykonaniu pozostaje całkowicie unikatowym produktem.

Seria zegarów-obiektów, zatytułowana „Memento” to rozwinięcie idei artystycznej, zapoczątkowanej przez twórcę w latach 90-tych w technice olejnej, kontynuowanej pod postacią przestrzennych fresków.

Symbolicznie ujawniane wewnętrznego mechanizmu oraz celowe spękania powierzchni, służą unaocznieniu oznak upływającego czasu, tych samych, które pojawiają się niekiedy na jego płótnach jako motyw zegara, np. na obrazach : „Wygnanie”, czy też „Sen Aurelii”.

duzy zegar scienny 06

Wpisując się ściśle w nurt twórczości, zegary, są integralną częścią oeuvre artysty, co nadaje im wartość obiektów kolekcjonerskich. Stanowią zatem istotne uzupełnienie dorobku twórcy, a ich unikatowość wysoko pozycjonuje je jako obiekty wzbogacające zbiory dzieł sztuki.

Ręcznie wykonane antyczne zegary będą idealne dla Twojego biura! Stylowe elementy biura posłużą nie tylko za miernik czasu, ale również wypełnią pustą przestrzeń. Dzięki takim dziełom sztuki, Twoje biuro z pewnością nabierze niecodziennego klimatu. Duże zegary ścienne do salonu, antyczne zegary ścienne, czy też zegary loft design to znakomite rozwiązanie na oryginalne udekorowanie każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *