Czy można drukować zdjęcia na szkle?

Osoby, które stają przed trudnym zadaniem urządzenia lub remontu mieszkania wiedzą, jak trudno podjąć konkretne decyzje dotyczące elementów wystroju.

Katalogi firm wnętrzarskich proponują rozmaite style, od tradycyjnego po nowoczesny poprzez romantyczny, jednak tak naprawdę to detale decydują o indywidualnym charakterze wnętrza. Co więcej, czasem trudno znaleźć odpowiednie dodatki, które idealnie oddawałyby nasz zamysł projektowy. Poszukiwanie właściwych dekoracji w dziesiątkach sklepów z elementami wyposażenia wnętrz bywa stresujące, czasochłonne, a niekiedy również bardzo kosztowne. Osoby, które chcą uniknąć tych problemów z pewnością zainteresuje nowy trend w wystroju wnętrz – zdjęcia na szkle Axitech.

Wydruk na szkle to nowoczesna technika, która umożliwia przeniesienie dowolnego obrazu z komputera na powierzchnię szkła. W druku na powierzchniach płaskich wykorzystywane są specjalne tusze drukarskie, które ściśle przylegają do tworzywa, a ponadto odznaczają się zwiększoną odpornością na ścieranie, urazy mechaniczne czy promienie UV. W połączeniu ze specjalnym szkłem, najczęściej pleksi, tworzą trwałe, ale funkcjonalne i estetyczne elementy dekoracyjne. Jedną z największych zalet zdjęć na szkle jest ich uniwersalność. Zdjęcie można wydrukować w dowolnym kształcie i rozmiarze dzięki czemu można je wykorzystać do dekoracji różnorodnych elementów, na przykład drzwi szklanych, parawanów, ścianek działowych.

Zdjęcia na szkle najczęściej występują jednak w formie małoformatowej – wiele osób drukuje prywatne zdjęcia, które później można powiesić na ścianie. I nic dziwnego, gdyż jest to doskonały sposób na personalizację wnętrza i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Dowolność projektu sprawia, że zdjęcia na szkle umożliwiają realizację ciekawych projektów i dopasowanie wnętrza do osobistego stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *