Dobra podróż z walizką podróżną

Każdy z nas, bez względu na wiek doskonale zna słowa piosenki Maryli Rodowicz „Wsiądź po pociągu byle jakiego, nie dbaj o bagaż, nie dbaj o bilet”. W istocie ten ów bagaż to dla znaczącej większości coś, bez czego nie ma żadnej podróży – ani tej bliskiej, ani tej dalekiej. Sięgając pamięcią wstecz naszym oczom ukazują się wielkie walizki, wyglądające niczym kufry z desek, a później ze skóry.

Z pewnością pomieściły wiele ważnych rzeczy, ale na pewno nie były ani poręczne, ani wygodne. Na szczęście te obrazy możemy pozostawić w mglistej pamięci. Współczesne walizki podróżne to prawdziwy majstersztyk połączenia ergonomii z wygodą i pojemnością. Jakie cechy kryją w sobie dobre walizki na kółkach?

pucci1

Zmieść wszystko co masz w szafie

Ileż to razy, przygotowując się do wyjazdu na wakacje upychaliście misternie wyprasowane rzeczy i całą rodziną siadaliście na wieku walizki, by dokonał się cud i ta zechciała się zamknąć? Skądinąd nieco zabawny obrazek jest nie tylko dobrze znany wielu czytelnikom, ale przede wszystkim nie zachęca do śmiechu i zabawy. Frustracja rośnie, gdy z owej niby wielkiej walizy trzeba po kolei wyciągać koniecznie niezbędną, szóstą parę szpilek, czy ukochane zabawki do wody. Potem, walizka nie daje się umieścić w luku bagażowym, zbyt małym na tę okazję bagażniku, albo nie sposób się z nią przecisnąć przez koszmarnie wąskie korytarze pociągu.

Na szczęście ta upiorna część podróży może mieć swój kres. Nowoczesne, ultralekkie walizki podróżne Puccini to odpowiedź na wszystkie dotychczasowe niedoskonałości. Wykonane z poliwęglanu zaliczane są do półtwardych, szalenie wytrzymałych i desingnerskich.

pucci4

Walizka na małe i wielkie wyprawy

Wybierając walizkę dla siebie koniecznie zastanówmy się czy będziemy jej używali podczas rodzinnych wakacji, czy też zabierali ją na dwudniowe delegacje. Pierwsze kryterium ma szalenie duże znaczenie podczas wyboru. Dla małych wypraw doskonałe będą walizki kabinowe, które ze względu na swoje małe rozmiary idealnie wpiszą się w lotnicze wymagania, a także podróże pociągami. Dla rodzinnych wyjazdów zdecydowanie lepsze będą duże walizki na kółkach, dzielone na dwie główne strefy i wyposażone w cztery obrotowe, podwójne kółka wykonane z kauczuku. Istotne jest dobre atestowane zabezpieczenie i dodatkowe rączki pozwalające swobodnie przenieść bagaż.

Pamiętajmy, że walizka to nie dodatek do naszego wyjazdu, ale ta część, która może go albo umilić, albo wprost przeciwnie – wzbudzić złość. Wymienione wcześniej walizki podróżne Puccini to marka słynąca z perfekcyjnych rozwiązań, które idealnie wpisują się w potrzeby użytkowników. Sprawdź ofertę walizek podróżnych marki Puccini na stronie https://sklep.puccini.pl/walizki/walizki-srednie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *