Gdzie najlepiej nadać przesyłki pobraniowe?

Jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw oferujących transport różnego rodzaju przesyłek. O jaką firmę chodzi? Oferuje ona  rozwiązania dla firm oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Firmy mogą liczyć na wiele rozwiązań takich jak możliwość wysyłki standardowych listów, przesyłek reklamowych czy skorzystania z usługi smart courier polegającej na przekazywaniu przesyłki z dokumentami od nadawcy do adresata.

Chodzi oczywiście o InPost. Adresat w obecności kuriera otwiera przesyłkę, wypełnia załączone dokumenty, składa podpisy i odsyła kopertą zwrotną do Nadawcy. Kurier legitymuje adresata i potwierdza autentyczność podpisu. Natomiast dla klientów indywidualnych została przygotowana oferta obejmująca możliwość skorzystania z paczkomatów na terenie całej polskich dostępnych przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Za pomocą paczkomatów istnieje możliwość zarówno nadania jak i odebrania przesyłek w 3 gabarytach. Opisywana firma kurierska oferuje możliwość błyskawiczną możliwość transportu przesyłek dostępnych już na drugi dzień. Przesyłki kurierskie (https://twoj.inpost.pl/pl/przesylki/kurier) jak i zwykłe przesyłki można śledzić na stronie www. Kolejną w ofercie jest usługa o nazwie „przesyłka pobraniowa”.

inpost2

Usługa ta polega na możliwości wysłania przesyłki z pobraniem określonej kwoty pieniężnej przy jej dostarczeniu do odbiorcy. Przesyłka wysłana za pobraniem jest standardowo ubezpieczona do kwoty 5000zł dzięki czemu zarówno nadawca jak i odbiorca przesyłki nie muszą przejmować się utratą lub zaginięciem przesyłki. W takim przypadku wartość do kwoty 5000zł zostanie zwrócona na konto nadawcy przesyłki.

Jedną z konkurencyjnych cech omawianej firmy kurierskiej są ceny oraz terminowość doręczanych przesyłek. Zdecydowana większość przesyłek kurierskich doręczanych jest w ciągu jednego dnia roboczego, a jedne z najniższych cen na rynku umożliwiają przedsiębiorcą podjęcie współpracy z InPostem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Cały pakiet usług indywidualnych dostępny jest również dla przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój firmy doprowadził do podjęcia współpracy z największym w Polsce portalem handlowym Allegro dzięki czemu każdy sprzedający ma możliwość wysyłki towaru w najniższej cenie.

Również nieustannie powstają nowoczesne paczkomaty tej firmy, dzięki którym możliwość nadania i odbioru przesyłek staje się jeszcze bardziej wygodna i komfortowa. Rozwijająca się gałąź sprzedaży internetowej oraz nieustanne podejmowanie współpracy z największymi partnerami handlowymi to gwarancja dalszej ekspansji formy InPost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *