Gość numer jeden – fotograf ślubny

Dzień ślubu to jedna z najważniejszych, a może najważniejsza data w życiu. Każda para młoda chce upamiętnić to wydarzenie w wyjątkowy i jak najlepszy sposób. Fotografia ślubna to jedna z najbardziej rozwiniętych gałęzi w tej dziedzinie. Konkurencja na rynku jest ogromna, a wybór wcale nie łatwy. Przecież cena nie jest w tym przypadku czynnikiem decydującym, duże znaczenie ma dotychczasowy dorobek artystyczny, jakim może się pochwalić potencjalny fotograf ślubny.

Dobra jakość ujęć i bogate portfolio to jednak nie wszystko. Na pierwszym miejscu warto zwrócić uwagę na młodą parę – czy wyglądają korzystnie na zdjęciach, czy nie mają nienaturalnego odcienia cery, czy fotograf dba o naciśnięcie spustu wystarczająco często, tak, by można było wybrać później najkorzystniejsze ujęcie. Czy stroje, garnitur i suknia, są schludne na fotografiach – o to także powinien zadbać fotograf, gdyż widzi więcej niż będąca w centrum uwagi, zestresowana i przejęta para.

Inną kwestią są także ujęcia, na których są uwieczniani obecni goście – czy fotograf na pewno stara się sfotografować każdego zaproszonego, a nie skupia się jedynie na portretowaniu nowożeńców, czy na pewno w jego portfolio zawierają się zdjęcia najważniejszych momentów uroczystości i zabawy – przysięga małżeńska, wyjście z kościoła, pierwszy taniec, portrety z rodzicami, świadkami i najbliższymi. Warto pamiętać, że każdy z gości liczy na odnalezienie siebie na fotografiach, najlepiej z nowożeńcami i w możliwie najkorzystniejszych momentach.

Nie masz jeszcze fotografa ślubnego? Bochnia jest miejscem Twojego ślubu? Powinna zainteresować Cię fotografia ślubna realizowana przez http://www.slawekstelmach.com/ z Bochni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *