Jak kupować oryginalne prezenty?

Czym są oryginalne prezenty? Przede wszystkim tym, co kupujemy pod przypływem chwili, czyli wtedy, kiedy chcemy komuś coś dać, ale nie wiemy za bardzo co to ma być. Wtedy dzieje się jedna z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy. Wbiegamy do sklepu i wybieramy pierwszą lepsza rzecz. Kupujemy coś, co jest zupełnie nie przemyślane. Łudzimy się jednak, że liczy się gest. Nie jest to do końca prawdą. Jak zatem kupować wspomniane oryginalne prezenty?

Zasada nr 1 – po postu pamiętajmy o urodzinach bliskich

Czy jest to trudne? Dla wielu nie, a wielu spędza sen z powiek. Jak pamiętać o urodzinach bliskich, zarówno rodziny jak i przyjaciół? Na to pytanie nie powinno się długo szukać odpowiedzi. W erze telefonów komórkowych, smartfonów oraz mediów społecznościowych zapamiętanie kilku dat naprawdę nie jest trudne. Nie można wiecznie tłumaczyć się słowami, że nie ma się czasu na pamiętanie takich rzeczy! Nam tez jest miło kiedy ktoś o nas pamięta, prawda?

Zasada nr 2 – słuchajmy przyjaciół

Jeżeli uważasz, że ktoś jest twoim prawdziwym przyjacielem, na pewno będziesz wiedział co do niego pasuje lub co mógłbyś mu kupić. Ok, jest to w dalszym ciągu kłopotliwe, ale z obserwacji choćby jego zainteresowań, można dobrać coś z czego będzie zadowolony. Jeżeli ktoś interesuje się astronomią, może dobrym prezentem będzie zakupienie mu ciekawego plakatu z jego ulubioną planetą czy zjawiskiem na niebie?

Zasada nr 3 – cena nie musi być wielka

Tak, to prawda. Często oryginalne prezenty czy wyjątkowe bibeloty to koszt zaledwie kilkunastu złotych. Radość z ich otrzymania będzie zadowalająca jeżeli nie potężna!

Jak widać wszystkie zasady łączą się ze sobą. Na wyszukanie prezentu musimy mieć czas oraz znaleźć odpowiednie miejsce do jego kupienia. Pomimo że może to wydawać się trudne, na pewni opłaci się szybciej niż nam się wydaje!

Na zakupy serdecznie zaprasza załoga Snob Shop – https://snob-shop.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *