Jak przygotować się na mecz reprezentacji?

Prawie 90% mężczyzn uwielbia piłkę nożną. Często jednak w ligowych rozgrywkach każdy kibicuje innym, przez co powstaje wiele konfliktów. Panie zwykle interesują się piłką rzadziej. Jednak w czasie trwania mistrzostw, czy to świata, czy Europy, wszyscy stajemy się kibicami, co więcej: tej samej drużyny – Polski. Kiedy uda nam się zdobyć bilety na mecz i zobaczyć grające na murawie sławy, czujemy się wręcz wspaniale, nie do opisania. Spełnia się marzenie niejednego z nas.

Do kibicowania na żywo zaczynamy się szykować już ponad tydzień lub dwa wcześniej. Tylko to zapełnia wtedy naszą głowę. Jak ubrać się na mecz na stadionie?

Zwykle bardzo dobrze jest śledzić, w jakich strojach zagra reprezentacja. Jeśli grają w czerwonych – należałoby całą trybunę zapełnić koszulkami o tym samym kolorze. Koszulka reprezentacji Polski jest w dzisiejszych czasach dostępna, zwykle w sklepach internetowych i każdy z wcześniejszym wyprzedzeniem może ją nabyć. Jeżeli zaś ktoś chciałby ubrać się inaczej, poleca mu się po prostu białą koszulkę, zwykle z napisem POLSKA i z orzełkiem na piersi. Wtedy właśnie widać, że przyjechali prawdziwi kibice. Do tego mogą dochodzić różne części garderoby, np. szalik kibica w barwach kraju, albo nawet czapka.

Przed każdym ważnym wydarzeniem w każdym sklepie z pewnością pojawia się akcesoria kibica reprezentacji Polski. Z wcześniejszym wyprzedzeniem, każdy sklep zaczyna przebijać między sobą oferty cenowe. Warto więc sprawdzać różne reklamy, by nie wydać zbyt dużo pieniędzy. W sklepach możemy nabyć na przykład farbki do malowania twarzy. Jest to piękna sprawa, ponieważ często są niealergiczne, dzięki czemu może malować się każdy.

Panie zwykle preferują malowanie flag na policzkach, a panowie całą twarz, po połowie białą, po połowie czerwoną.

Można również nabyć trąbki, tak zwane wuwuzele, również od tych największych rozmiarów, aż po te najmniejsze, niczym dla dziecka. Piękne jest, kiedy podczas gola naszego idola możemy dmuchnąć z całych sił w trąbkę, niech naszą radość usłyszy cały świat, a naszym idolom dodaje to skrzydeł na dalsze strzelanie bramek.

Najważniejszym przedmiotem, jaki możemy zakupić jest sportowa flaga biało-czerwona, która jest przeznaczona głównie dla tych ludzi, którzy na czas meczu pozostają w domach. Mając taką flagę, dobrze jest wywiesić w oknie, czy na balkonie. Pokaże to wszystkim, że mimo, że jesteśmy w domu, to tak naprawdę jesteśmy duchem z nimi – na stadionie.

Akcesoria reprezentacji są naprawdę świetne. Piękne jest to, jak bardzo ukazują ludzki patriotyzm i jak, chociaż na chwilę, potrafią zjednoczyć się ludzie naszego kraju.

Źródło: http://dstreet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *