Jak uświetnić ceremonię ślubną?

Ślub to magiczny czas dla pary młodej. Sama ceremonia ślubna, choć piękna i długo wyczekiwana przez wszystkich, często jest efektem wielomiesięcznych przygotowań. Nie jest łatwo zorganizować tak wymagającą ceremonię samemu. Trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, które czasem umykają. Poniżej przedstawionych zostało 5 przykładów uświetnienia kazdego ślubu, o których nie możecie zapomnieć, jeżeli chcecie aby wsi goście również o niej nie zapomnieli!

Gołębie

Dwa białe gołąbki wypuszczone przez parę młoda zaraz po wyjściu z kościoła są niezapomnianym przeżyciem. Te ptaki od zawsze były symbolem miłości a ich wypuszczenie przez młoda parę to niezwykle romantyczny gest.

Motyle

Niezwykle piękna ale zarazem kosztowna atrakcja każdego ślubu. Wypuszczone przed drzwiami do kościoła nie dość że zachwycą zgromadzonych przed nią ludźmi, to jeszcze będą się pięknie prezentować na pamiątkowych zdjęciach ślubnych. Warto przemyśleć ten rodzaj dekoracji, gdyż nie jest on jeszcze tak bardzo rozpowszechniony.

Pierwszy taniec

Nic bardziej nie przyciąga wzroku ludzi niż pierwszy taniec państwa młodych. A może przygotowania do ślubu to idealny cza aby nauczyć się tańczyć? Nic nie będzie bardzo zachwycającego, jeżeli zatańczycie pierwszy taniec specjalnie przygotowana na ten moment choreografią? Połączenie przyjemnego z pożytecznym w tym wypadku to powiedzenie jak najbardziej trafione!

Cukierki z nadrukiem

Zdobywające co raz większą popularność cukierki z nadrukiem to idealna okazja do podziękowania waszym gościom za przybycie. Wraz z nadrukowana data ślubu na etykiecie oraz waszymi imionami zaskoczą niejedną osobę. Mnogość wzorów etykietek oraz możliwość zaprojektowania własnej niech stanowią dla wa pole do popisu!

Fontanna z czekoladą

Jeden z najbardziej urokliwych gadżetów ceremonii weselnej. Napełniona po brzegi płynącą czekolada fontanna, na pewno będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem, nie tylko ze strony dzieci. Najwalniejsze, to aby czekolada jaka będzie spływać po co raz niższych poziomach była jak najlepszej jakości. Ważne również, aby obok niej stało wiele półmisków wypełnionych po brzegi owocami, rurkami oraz ciastkami czyli wszystkim tym co nadaje się do zanurzenia w czekoladowej cieczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *