Opieka medyczna

Każdy z nas czasami czasami choruje. Może to być spowodowane spadkiem odporności, przemęczeniem lub niegroźną infekcją. Spadek formy odbija się na naszym życiu codziennym i zawodowym, złe samopoczucie i dolegliwości bólowe szczególnie dają się we znaki.

Czasami wystarczy odpoczynek, chwila relaksu i wyciszenia, aby powrócić do dobrej kondycji w innym przypadku potrzebna jest wizyta u specjalisty. Aby wykluczyć poważniejsze choroby zgłaszamy się do lekarza w celu zdiagnozowania uporczywych dolegliwości. Pierwszym miejscem w którym szukamy pomocy jest przychodnia lekarska. Dyżurują w niej lekarze pierwszego kontaktu, których zadaniem jest pierwszorzędne rozpoznanie naszej choroby. Często na tej wizycie po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego lekarz stawia trafne rozpoznanie naszych dolegliwości, przypisuje odpowiednie leki i daje zalecenia co do dalszego postępowania, aby szybko powrócić do zdrowia. Czasami jednak sprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga zlecenia dodatkowych badań, które określą nasz stan zdrowia i pozwolą na dobór odpowiedniej metody leczenia.
W przychodniach lekarskich oprócz lekarza pierwszego kontaktu gabinety posiadają również specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Większość dodatkowych badań takich jak usg, rtg czy badanie krwi możemy przeprowadzić na miejscu w przychodni lekarskiej do której się udaliśmy. Opieka medyczna jest tu na równie wysokim poziomie co w szpitalach i specjalistycznych ośrodkach. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne, gdyż pozwala na szybką diagnostykę choroby a dodatkowo jest mniej obciążająca dla pacjenta, ponieważ nie musi on tracić czasu w celu zrobienie odpowiednich badań w kilku różnych ośrodkach medycznych.
Przychodnia lekarska Imed24 posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia co umożliwia pacjentom bezpłatną opiekę medyczną i dostęp do specjalistycznych badań.

2 thoughts on “Opieka medyczna

 • 23 lutego 2017 o 09:50
  Permalink

  Fajnie, jak ma się dostęp do prywatnej przychodni i nie trzeba czekać w niekończących się kolejkach.

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2017 o 14:47
  Permalink

  Pewnie, ze fajnie bo można sporo czasu i zdrowia zaoszczędzić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *