Oprogramowanie dla salonów kosmetycznych

Prowadząc salon kosmetyczny należy otworzyć się na wszelkie nowinki technologiczne. Atutem dobrych salonów jest nowoczesny sprzęt, fachowa i kompetentna obsługa, różnorodność oferowanych zabiegów, a także posiadanie odpowiedniego oprogramowania. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientek warto wybrać program dla gabinetu spa.

Pomoże on uporać się z bałaganem w notatkach poprzez przenoszenie terminów. Można w nim umieścić całą bazę klientów z niezbędnymi informacjami typu: numer telefonu, e-mail, historię wizyt i zabiegów. Co ważne daje możliwość wprowadzenia rezerwacji online. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla nowoczesnych klientek gabinetu.

Porządek w dokumentach jest niezwykle potrzebny i jest to podstawowy atut specjalnych programów do gabinetów medycyny estetycznej lub SPA. Posiada on specjalnie dostosowany terminarz, w którym bez problemu można zapisać godziny i dni pracy poszczególnych pracowników. Problemem nie będzie też modyfikacja terminów wizyt klientów. Każdy zyska wygodny i przejrzysty grafik pracy. Oprogramowanie tego typu ma możliwość wysyłania powiadomień o nadchodzących wizytach w gabinecie.

Wprowadzając rezerwacje online z pewnością, zwiększy zainteresowanie wizytą w gabinecie. Dzięki tej opcji można umówić się o każdej porze dnia i nocy, nawet, wtedy gdy gabinet jest nieczynny. Samodzielnie można zapoznać się z wolnymi terminami i dopasować je do dziennego harmonogramu pracy. Osoby korzystające z internetu z pewnością staną się potencjalnymi klientami.

Jak widać odpowiednie oprogramowanie dla gabinetu niesie ze sobą bardzo wiele korzyści. Zarówno dla klientów, pracowników, jak i właściciela salonu. Dzięki zebranym danym bez problemu można wygenerować statystyki. Dowiedzieć się z nich można, z jakich zabiegów klienci korzystają najchętniej, jakie są dzienne, miesięczne obroty salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *