Piękny, amerykański uśmiech

Wiele z nas oglądając amerykańskie filmy nie może się napatrzeć na piękne, równe i białe zęby. W Stanach Zjednoczonych bardzo dużą uwagę przykłada się do zębów, poświęcając im mnóstwo czasu i pieniędzy. Nie mieszkają tam osoby, które naturalnie rodzą się z pięknymi i białymi zębami. Bardzo często jest to efekt ciężkiej pracy i zainwestowanych środków finansowych. My również w każdej chwili możemy poprawić wygląd naszych zębów, gdyż stomatologia estetyczna istnieje już na naszym polskim rynku.

Do najpopularniejszych metod wykorzystywanych w walce o piękny uśmiech są licówki. Licówki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swoich zębów. Dzięki nim możemy miedzy innymi skorygować kształt naszych zębów, kolor oraz zmniejszyć szpary występujące między nimi. Po założeniu licówek należy regularnie, co sześć miesięcy chodzić na wizyty. Są one wtedy dokładnie sprawdzane i w razie potrzeby są odświeżane. Dzięki czemu okres ich trwałości znacznie się wydłuża. Oczywiście tylko w sytuacji, kiedy codziennie dbamy prawidłowo o higienę jamy ustnej. Powodów i przyczyn do wykonywania licówek jest mnóstwo. Do najpopularniejszych należy planowana zmiana zębów, mnogie erozje i ubytki przy-szyjkowe, urazowe odłamania brzegów siecznym lub nieestetyczne wypełnienia na powierzchniach licowych zębów przednich. Więcej tak o zabiegu licówek jak i pozostałych z dziedziny stomatologi estetycznej dowiesz się z stomatologia-impla.pl/stomatologia-estetyczna/.

Bardzo często wśród powodów wymienia się również szpary między zębami, zęby stożkowe, niedorozwoje szkliwa, przebarwienia lub wydłużenie i rozjaśnienie startych z wiekiem zębów. Lista zastosowań jak widać jest ogromna, jednak wielu stomatolog twierdzi, że będzie ona jeszcze się wydłużać w związku z cały czas postępującym rozwojem licówek. Nie każdy z nas może urodzić się z pięknie równymi zębami, jednak istnieją metody, abyśmy je uzyskali. Wszystko więc zależy tylko od nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *