Plantwear- drewniana rewolucja

Zegarek to niezbędny gadżet dla każdego mężczyzny. Poza oczywistą funkcją mierzenia czasu, zegarki na rękę męskie to dodatek świadczący o klasie i stylu mężczyzny. Po erze multifunkcyjnych, masywnych zegarków o krzykliwej, nachalnej formie, wraca moda na klasykę, ale w nowoczesnym wydaniu. Minęła fascynacja sportowymi zegarkami naszpikowanymi dodatkowymi funkcjami, znudziły się powszechne na każdym męskim nadgarstku metalowe, eleganckie zegarki.

drewniany6Teraz pożądany jest solidny, doskonale pracujący zegarek w uniwersalnej estetyce (https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/) – pasującej do każdej stylizacji. Absolutną nowością na rynku są zegarki polskie o innowacyjnym charakterze. Zegarek drewniany Plantwear – bo o nim mowa – to niespotykany, zaskakujący design i funkcjonalność. To pierwszy na świecie mariaż nowoczesnej technologii z surowym pięknem natury. Szlachetne piękno i wytrzymałość drewna klonowego, dębu i hebanu, fluorescencyjne wskazówki, wytrzymałe szkło i kwarcowy mechanizm, sprawiają że zegarek drewniany Plantwear to klasa sama w sobie. Kolorystyka to klasyczne, uniwersalne czernie, brązy i beże, jak i edycje w żywych kolorach, np. pomarańczowym, które doskonale zaakcentują oryginalny styl współczesnego mężczyzny, nie bojącego wyróżniać się w tłumie. Niemal natychmiast po rynkowym debiucie, zegarki te stały się kultowe. Pięknie wykonane drewniane koperty, nadają zegarkowi oryginalnego wyglądu, który zwraca uwagę każdego. Paski wykonane z drewna, nylonu lub skóry naturalnej, cechują się dużą wytrzymałością.

drewniany13A co powiesz na zegarek wodny, zasilany wyłącznie wodą, bez konieczności użycia baterii? – jest to drewniany zegarek z wbudowaną uszczelką, z dożywotnią gwarancją – to chyba najlepiej świadczy o jego trwałości. Wystarczy jedynie 5 ml wody by zegarek chodził przez dwa tygodnie. Wraz z zegarkiem otrzymujesz specjalną strzykawkę, którą uzupełniasz zegarek wodą. Jest to niezaprzeczalnie najoryginalniejszy zegarek świata. Zegarki polskie Plantwear to ewenement na światowa skalę, zaskakujący oryginalnością, czyli tym, co jest obecnie najbardziej pożądane na rynku zegarków, na którym przez wiele lat nie działo się nic ciekawego. Piękne drewniane pudełko, kupowane w zestawie z zegarkiem, to doskonałe wykończenie tego zegarka jako prezentu. Te ręcznie robione cuda to dbałość o najdrobniejszy szczegół i wyjątkowa trwałość. To także spójna kolekcja nienagannych jakościowo i stylistycznie okularów. To doskonały wybór dla każdego mężczyzny, bo każdy mężczyzna kocha oryginalne i funkcjonalne gadżety, które zostaną z nim na całe lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *