Wielofunkcyjność to przyszłość

Urządzenia wielofunkcyjne podbijają rynek i prawdopodobnie już niedługo wygryzą zwykłe drukarki czy skanery, które przy MFP wydają się niepotrzebnymi bibelotami, które pełnią raczej funkcję dekoracyjną niż użytkową. Na przykładzie MFP Konica Minolta Bizhub C258 wyjaśniamy, z czym to się je i dlaczego warto się w nie zaopatrzyć.

Jak działają urządzenia MFP Konica Minolta Bizhub C258?

Sam skrót MFP pochodzi od angielskiego Multi Function Product, co tłumaczymy zazwyczaj jako urządzenia wielofunkcyjne. Do niedawna takie rzeczy można było zobaczyć tylko w biurach wielkich korporacji, dziś są w zasięgu ręki małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują wszystkich tych funkcji, a nie cierpią ani na nadmiar gotówki, ani na zbyt dużą ilość wolnej przestrzeni w miejscu pracy. Urządzenia takie jak Konica Minolta Bizhub C258 potrafią naprawdę dużo. Łączą w sobie funkcje drukarki, skanera, kserokopiarki oraz rzadko już używanego, ale wciąż przydatnego faksu. Trzeba przyznać – wielofunkcyjność w nazwie tego sprzętu nie jest żadną przesadą.

Co potrafi urządzenie MFP Konica Minolta Bizhub C258?

To jednak tylko ogólniki, opcje dostępne w większości MFP. Co takiego potrafi urządzenie MFP Konica Minolta Bizhub C258, że jest warte wyróżnienia spośród dziesiątek innych tego typu produktów? Po pierwsze, ma funkcje koloru, zarówno jeśli chodzi o kopiarkę i drukarkę, jak i skaner, co w większości przystępnych cenowo MFP jest niemal niespotykane. Po drugie, obsługuje formaty od A6 do SRA3, a grubość papieru w drukarce może dochodzić nawet do 300 g/ m2. Ten model ma także dotykowy 9-calowy panel sterujący, dostęp do sieci, a także opcję drukowania dokumentów za pośrednictwem smartfona. Dodatkowym atutem jest to, że ułatwia pracownikowi biurowemu życie i wykonuje za niego pracę w magiczny sposób dziurkując, zszywając i sortując dokumenty. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedź stronę polskiego przedstawiciela Konica Minlota http://www.kserkop.com/pl–drukarka-konica-minolta-bizhub-c258-1153

Budowa urządzenia MFP Konica Minolta Bizhub C258

Z jakich elementów składa się urządzenie? Budowa urządzenia MFP Konica Minolta Bizhub C258 jest dość skomplikowana, zresztą trudno się temu dziwić, zważając na liczbę opcji, jakie posiada. Jednocześnie budzi podziw, bo już wymienienie kilku jego części pozwala jednoznacznie stwierdzić, że mamy do czynienia z porządną maszyną. Częścią najbardziej widoczną jest podajnik boczny na 150 arkuszy i dwie pojemne kasety na papier, które ułatwiają codzienne drukowanie. Na uwagę zasługują również DUPLEX, moduł druku dwustronnego oraz powiązany z nim RADF, czyli automatyczny podajnik oryginałów dwustronnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *