Znany Księgowy – usługi księgowe przez internet

Księgowość, jest to główny produkt naszego biura rozliczeniowego, ale nie każdy o tym wie że księgowość to część, czegoś większego – czegoś co w szerszym perspektywie nazywane jest rachunkowością. Serdecznie witamy państwa i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www biura rachunkowego Znany Księgowy. Biuro księgowe Znany Księgowy zapewnia kompleksową obsługę finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, przywiązując szczególną wagę do jakości świadczonych usług. Jesteśmy świadomi, że uporządkowanie dokumentacji może stanowić duży problem, dlatego warto jest zlecić to fachowcom. Jesteśmy dla państwa i chcemy ci pomagać w twoim biznesie.

Poznaj naszą ofertę i cennik usług księgowych.

Księgujemy duże i małe podmiot. Poznaj cennik i ceny naszych usług księgowych na naszej stronie internetowej – znany-ksiegowy.pl. W ramach prowadzonej przez biuro finansowe działalności, wykonujemy również szereg czynności dodatkowych: sporządzanie wniosków kredytowych, sporządzanie biznes planów, wypełnianie wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych i refundowanie kosztów z tytułu opłacanych składek na ubezpieczenia społeczne, sporządzanie wniosków o przyznanie jednorazowych środków funduszu pracy na założenie firmy, opracowanie sprawozdań finansowych oraz różnych raportów, analiz i zestawień dla właścicieli firm, przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej i podejmowaniu decyzji finansowych, obsługa osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w dziedzinie wypełniania wniosków o zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, rozliczenia klientów indywidualnych z osiągniętych dochodów, występowanie z wnioskami o wydanie zaświadczeń o niezaleganiu w płatnościach, o uzyskiwanych dochodach, reprezentowanie interesów klientów w zusie, urzędzie skarbowym, w innych organach administracji państwowej, instytucjach finansowych. Udzielamy fachowego doradztwa finansowego, proponując rozwiązania optymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Odwiedź nas lub zadzwoń. Przekonamy cię, że warto z nami pracować.

darmowe ogłoszenia Oyh.pl

Bezpłatne ogłoszenia www.oyh.pl - dodaj ofertę na pół roku: praca na stałe, motoryzacja, samochody, nieruchomości, elektronika, zwierzęta, lekarze, moda, noclegi i inne. Komputery, dla dzieci, internet, firmy, biznes, usługi, zdrowie i uroda, moda damska, moda męska, muzyka i edukacja, randki, towarzyskie, rolnictwo, sklepy, sport i hobby, oferty zamiany - dodawanie ogłoszenia za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *