Zupełnie nowa jakość – wirtualne spacery

Jeśli posiadasz stronę internetową swojego hotelu, lokalu, restauracji i sekcja Galeria jest wypełniona mnóstwem zwykłych „płaskich” zdjęć to znaczy, że nie śledzisz trendów i Twoja firma jest trochę „do tyłu”. Jeśli chcesz przyciągnąć nowych klientów, musisz podążać za nowymi technologiami. Ostatnio bardzo popularne są galerie typu wirtualne spacery – którymi klienci są zachwyceni. Na czym to polega?

Wirtualne spacery sprawiają, że nasz klient może praktycznie w całości, z każdej strony obejrzeć dokładnie całe pomieszczenie oraz układ lokalu. Może dowolnie obracać obraz o 360 stopni. To nie tylko świetny bajer, ale również duże ułatwienie dla przyszłych gości. Zwłaszcza w przypadku, gdy organizujemy konferencje, wesela i przyjęcia.

Zrobienie panoramy 360 stopni wymaga użycia specjalnego sprzętu. Nie musisz go od razu kupować. Skorzystaj z usług profesjonalnych firm. Sporo takich ofert możesz znaleźć w internecie. Na przykład jeśli chodzi o Kraków – wirtualne spacery tworzy – http://panoramykrakow.pl/ – fotograf Bartłomiej Dziedzic. I trzeba przyznać, że jego wirtualne wycieczki są bardzo dobrze wykonywane, a przy tym nie kosztują majątku.

Wracając do tematu wirtualnych spacerów i ogólnie technologii 360 to jest bardzo modna i zdecydowanie jest to nasza przyszłość. Obecnie w tej technice są kręcone teledyski czy seriale internetowe. Wszystko po to, by być bardziej interaktywnym, być bliżej fana czy klienta.

Wirtualne spacery już od kilku lat umożliwia Google. Jeśli nadal nie jesteś do końca przekonany, albo nie potrafisz sobie wyobrazić, jak taka wirtualna wycieczka miałaby wyglądać – włącz Google Maps, opcję street view. Zobaczysz ile zabawy możesz mieć, poruszając się wirtualnie na przykład po ulicy w rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *